вівторок, 27 вересня 2016 р.

Канни, Червона доріжка, Франція

"..Надриваються струни, відкриваються рани, 
Зекономимо суми, не поїдемо в Канни. 
Розломили на двоє, витекли в океани, 
А я заплутався в твоїх, твоїх мерідіанах.." 

(Мері "Мерідіани")


Коли чуєш слово "Канни (фр. Cannes)", то першим на думку спадає що? Правильно! Всесвітньо відомий Каннський кінофестиваль та його Червона доріжка, по якій щороку дефілюють зірки кіно. Ми теж не могли упустити можливості продефілювати по Червоній доріжці! Не в якості гостей, то хоч в якості туристів :)


Каннський кінофестиваль (фр. Festival de Cannes) - міжнародний кінофестиваль, який проводиться щороку в травні в Каннах. Відкриття кінофестивалю вперше було заплановано на 1 вересня 1939 року. Але внаслідок початку Другої світової війни, воно було відкладене на сім років і фестиваль стартував 20 вересня 1946 року. Найпрестижнішою нагородою фестивалю є "Золота пальмова гілка (фр. Palme d'Or)".


В конкурсі можуть брати участь повнометражні та короткометражні художні фільми (до 15 хв), що не демонструвалися за межами країни та не брали участі в інших конкурсах, та які були зняті впродовж 12 місяців до початку кінофестивалю. 


А ще в Каннах є своя Алея Зірок. Доволі скромна така алея, непримітна, її ще навіть пошукати треба, хоча і знаходиться поблизу Палацу Кінофестивалю.


На ній залишили відбитки своїх долонь такі знаменитості, як Девід Лінч


Шерон Стоун


Жан-Клод Ван Дам та багато інших. 


На фестиваль щорічно приїздить тисячі професіоналів кінематографу з усього світу. Ажіотаж в Каннах тоді починає творитися неймовірний. Але ж Канни - не один суцільний кінофестиваль. Йдемо-но подивимось, що тут є ще цікавого. По дорозі натрапляємо на римо-католицьку церкву Нотр-Дам-дю-Бон-Вояж (фр. L’église Notre-Dame-du-Bon-Voyage).


Левиця з левенятами


Приміряємо на себе костюми улюбленців-акторів:


Проводимо трохи часу на дитячих майданчиках та атракціонах..


Загалом Канни - невеличке місто і якщо не брати до уваги Канський кінофестиваль та Лазуровий берег,  нічого особливого тут немає. 


Раз ми вже в Каннах, то гріх не пройтися вздовж такого розрекламованого узбережжя Круазет. Набережна Круазет (фр. Promenade de la Croisette) - бульвар уздовж узбережжя Канн протяжністю близько 2,8 км. 


Тут розташувалися престижні готелі та магазини всесвітньо відомих брендів. Сюди приїжджають зірки і легендарні особистості. Це одне з найбільш престижних і дорогих місць в світі.


А трохи подалі можна помилуватися розкішними дорогими яхтами, яких тут просто не злічити.


Пальми, сонце, море і більше, власне, нічого особливого.. 


Достатньо приїхати в Канни всього один раз, прогулятись містом декілька годин і можна рухатись далі. Монако, чим здивуєш нас ти?

Немає коментарів:

Дописати коментар