вівторок, 24 серпня 2010 р.

Небесні ліхтарики

Сьогодні в Парку Культури ім. Богдана Хмельницького відбувалося просто фантастично - неймовірне дійство - запуск небесних ліхтариків! Я багато про нього чула, а от побачити вживу вдалося тільки сьогодні :) І це насправді заворожує...  Здавалось би, стоїть собі групка людей, тримає у руках звичайні великі пакети.. Підносить сірник, запалює вогник.. і пакетики у формі сердечок та циліндрів починають оживати! Ніби розправляють крила, наповнюючись теплом та світлом і поволі відриваються від грішної землі і летять до нічного темного неба, освітлюючи собі шлях :)

Дехто на ліхтариках надписує якісь побажання чи потаємні мрії, з надією, що вони збудуться, а дехто маркером виводись якісь ось такі шедеври :)
  Ще декілька секунд і..


Ліхтарик виривається з рук і відправляється у вільний політ :)


І дуже швидко піднімається вгору! 


Дуже цікавими і романтичними були ліхтарики у вигляді червоних сердечок :)


Запаливши ліхтарик, його кладуть на землю і акуратно притримують руками, щоб повітря всередині добре нагрілося..


Потім залишається просто забрати руки :)


Відпустити)


І далі ліхтарик зробить все сам :)Він піднімається так швидко, що ледве встигаєш добре прицілитися і сфокусуватися на ньому :)

...

 
...То справді дуже гарне дійство! Думаю, мало кого, хто його спостерігав, воно залишило байдужим.  Відпустивши свого ліхтарика, молоді пари, обійнявшись, ще довго дивились йому услід. На їхніх обличчях були щирі посмішки та дитяча радість в очах :)

P.S. Наступного разу я запущу і свого ліхтарика :)

1 коментар:

Прихильники