вівторок, 31 липня 2012 р.

День 6. Пляж Вай

На цей день ми вирішили скупатися в морі, позагаряти, а трохи згодом поїхати на ще один пляж з цікавою назвою "Вай". Пальмовий :) А вже звідтам повернутися назад до ГеракліонуТак як ми були на східній стороні Криту, то мені дуже хотілося встати дуже-дуже рано і йти на пляж дивитись на схід сонця, але після насиченого вчорашнього дня цей план провалився). Сонце встало набагато раніше за нас :) Ммм.. так приємно було хлюпатися у воді :)Десь там за отой горою вчора вночі ми блукали в пошуках правильного шляху)..

Нині ж про події вчорашньої давності згадували вже з посмішками на губах :)Близько полудня знову починалася пекельна спека. То ж щоби не згоріти на сонці, вирішили сісти в машину і їхати на наступний пляж :)

Крит навіть не збирався припиняти нас дивуватиЗнову серпантинові доріжки і мальовничі краєвиди

По дорозі смачно і ситно пообідали.. Спільний рахунок на чотирьох нам виписали прямо на столі :)І ось він - пальмовий рай :)

Підкорювач пальм :-Р

І знову море!Вже час був їхати геть, а я все не хотіла з нього вилазити :-РНу а далі розмазані фото з машини на ходу по дорозі назад. Просто вони мені подобаються :)

Прихильники