середа, 27 жовтня 2010 р.

Троянди з кленового листя

Безмежно люблю пізню осінь! За її кленове пожовкле листя, яке вкриває крони дерев, роблячи їх по особливому чарівними.. За листя, яке зривається із гілочок і кружляє собі на вітрі, а якщо їх декілька десятків, то від такого листопаду захоплює подих.. Люблю коли під ногами повно жовтого листя! Коли воно ще тільки-но впало з дерева і ще не втратило свою еластичність та соковитість.. Люблю коли нема дощу і листя висихає, скручується і так приємно шарудить під ногами...

Ех.. не передати словами моєї дивної любові до осені :)

Але часто дощі перешкоджають насолоджуватися осінньою красою.. Яскрави барви тьмяніють і губляться від сирості і вологості.. Але навіть з такої похмурої ситуації є вихід :)

Якось знайшла в інтернеті чудові троянди, зроблені з кленового листя. Ідея зробити з листя квіти настільки очевидна, що я дивом дивуюся, як я не додумалася до цього раніше :)

Отож, нам знадобляться: непошкоджене різнобарвне кленове листя, тоненька нитка та трохи витримки і терпіння :) З листочків формуємо трояндочки, кінці зв`язуємо ниткою, обкладаємо великими листками і все, квіти готові, шматочок теплої осені стоятиме у вазі біля вікна, за яким мороситиме дощ :)

Все робиться дуже швидко і просто. Так що, хлопці, думаю, ваші дівчата будуть приємно здивовані, коли ви подаруєте їм такі незвичні, власноруч зроблені квіти ;) Успіху вам і творчого натхнення! :)

Прихильники