середа, 27 жовтня 2010 р.

Тартак у Львові

Зустріч Кличка з львів`янами
Починаються вибори, і відповідно починаються вилазки лідерів всяких партій з метою своєї популяризації в народі та з метою зібрання великої кількості людей, які після таких зібрань теоретично можуть віддати кандидату свій голос :) Варто сказати, що Віталію Кличку та його партії "Удар" таки вдалося зібрати пристойну кількість львів`ян та роздати багацько автографів. Говорив Віталій українською з ледь помітним акцентом :)
Партія УДАР вимагає відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти у зв’язку з його однобічним трактуванням української історії та її бажаним висвітленням у нових шкільних підручниках.
За це Кличку величезний плюс. Але мова зараз не про вибори. А про Сашка Положинського і гурт "Тартак", які виступали перед львівською публікою! Хлопці просто молодці! Заспівали як і свої старі перевірені часом хіти, так і ті пісні, яких я ще не чула. Чудова атмосфера, гарний звук, приємний голос, фантастичні танці Сашка.. :) Добрий настрій на залишок дня забезпечнено :)

 Від Тартака йде така шалена позитивна драйвова енергія, що важко втриматися і не стрибати разом з усіма, зриваючи голос на улюблених піснях :)

 
З величезним задоволенням прослухала свої улюблені "Хулігани", "Прокрутіть цю пісню по радіо", "Стільникове кохання", "Я не хочу!", особлива подяка за чудове виконання "Ні, я не ту кохав.." :)
 Хлопці просто молодці! Успіху їм і творчого натхнення! :)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прихильники