вівторок, 24 січня 2017 р.

Ірландія. Перше знайомство. День Перший

Машиною приїхали до Братислави, а звідти - літаком до Ірландії. Забрали орендовану машину та поїхали шукати свій готель. Їхали ми спочатку скучними-нудними автобанами, але згодом навігатор повів нас на вузьку бічну доріжку. Ось тут і почалася справжня Ірландія! Така, яку я і хотіла побачити: дуже багато зелені довкола, дерева та кущі утворюють подекуди собою живі тунелі. А які колоритні тут села! Декілька доглянутих симпатичних будиночків вздовж дороги - от і все село. І корів тут дуже багато, і випасають вони зелену-зелену траву :)


Приїхали. Сьогодні ми ночуватимемо в приватному будиночку дуже привітного і балакучого ірландця Джо. Джо саме вчив свою дружину водити авто на своїй земельній ділянці поблизу дому :) Запросив нас всередину, показав нам нашу кімнату, потім порадив, куди можна поїхати, на що подивитися, розпитував про Україну. А ще розповів, що люди тут не звикли зачиняти будинки чи машини на ключ. Щасливі, що тут скажеш.

Поїхали ми шукати, де можна було б повечеряти. Натрапили на замок-ресторан. Тут ми помітили першу ірландську особливість: їдять тут багато, повільно і без поспіху. Ми планували швидко перекусити і рухатись далі, але не тут то було - наш запізнілий обід починав плавно перетікати у вечерю :) Офіціанти рухалися граціозно і повільно, як в сповільненому кіно :) Ніхто нікуди не спішив і атмосфера була така розморено-лінива :) І коли ми вже перебалакали всі балачки, то помітили, що люди, які сиділи тут ще до нашого приходу зовсім не збираються йти геть. Вони все їдять та їдять, замовляють якісь десерти, потім ще одні десерти, потім каву, потім до кави.. Дивинка якась) До слова, все було дуже смачно і ситно. Поки ми вийшли з чудо-замку, вже почало вечоріти.. 


І нам вдалося побачити дуже красивий захід сонця! Ось вона яка, Ірландія, у вечірніх променях сонця! Трохи прогулялися вздовж річки, від якої несло вологою і холодом..


І це все, що нам вдалося сьогодні побачити. Але нічого, завтра надолужимо! ;)

Немає коментарів:

Дописати коментар