вівторок, 24 квітня 2012 р.

Чергова прогулянка

То була сонячна субота. Ми потопали в роздумах куди себе подіти. Раз за  разом перебирали різні варіанти, але тут же відкидали їх в силу їхньої профнепридатності. Чи то дійсно не було куди ся діти, чи то ми просто шукали відмазки? Та так довго, що третину дня як вітром здуло. Дослідження нових міст відпало само собою за браком часу, залишилося тільки піти кудись прогулятися. То ж врешті, виповзли з хати, взяли собі по велосипеду і поїхали в напрямку Бельведеру. Зупинилися біля пам'ятника воїнам Червоної армії та якоїсь химерної металевої конструкції

 А поруч на клумбах милували око чудові тюльпани!


А далі пішли ще раз глянути на Бельведер. В сонячну погоду він ефектно віддзеркалюється у воді :).
А далі пішли у ботанічний сад. Мені там сподобалося: спокійно і затишно, співають птахи і пахнуть квіти. Від міцного запаху нарцисів трохи крутиться голова..
 І тут з кущів виходить Качка. Дивиться розумними очима і йде просто на мене. Взагалі страх втратила :)
 Простягаю до неї долоню з камінчиками, а вона дивиться на них і ніби посміхається :) Підходить зовсім близько: мала б я вдвічі довші пальці - змогла б її почухати за вухом :) Але вона гордо проходить повз мене, не бажаючи аби хтось торкався її елегантного оперення :)
 І неспішно зникає, занурюючись у хвилі нарцисів :)
 Ну а далі заходимо у сектор альпійської рослинності: високі ялини, довгоколючкові сосни.. І надзвичайно чисте і свіже повітря!
 Проходимо повз бамбуковий гай..
 Милуємося дрібними незабудками
 та магнолією, що потрохи вже відцвітає..
 З усіх сторін фотографую Сон-Траву :)

 І щиро дивуюся, як у такій калабані живуть золоті рибки???
А ще там вже починають набухати бутони півоній!  Декількох видів! А це означає, що через тиджень-другий я обов'язково туди повернусь! ;)

Прихильники