понеділок, 27 грудня 2010 р.

Ялинкові прикраси своїми руками

Скоро буде Новий Рік! А який же Новий рік та й без ялинки? Широке розмаїття ялинкових прикрас, від якого розбігаються очі, звичайно тішить, але часом хочеться чогось особливого, домашнього, свого.. Зробіть прикраси для ялинки своїми руками! Вже сам процес принесе вам задоволення, а кінцевий результат потішить і вас, і вашу родину, особливо малих діточок, які зможуть взяти активну участь в виготовленні цих прикрас!

Пам'ятаю ще в дитинстві прочитала я в одному журналі як робити прикраси на ялинку у вигляді цікавих об'ємних фігурок. Згодом, взявши за основу ці фігурок, я почала робити свої об'ємні сніжинки. Виходить справді дуже гарно.

 Отже, нам знадобиться: білий папір, ножиці, циркуль, олівець і гарний настрій :)

Крок 1.
За допомогою циркуля (горнятка чи іншої посудини потрібного діаметру) малюємо кола на папері та вирізуємо їх. Для створення одної сніжинки потрібно три круги однакового розміру. 
Кожен круг згинаємо наступним чином, щоб поділити його на чотири рівні частини.


Отримуємо ось такі кружечкиКрок 2. 
Для виготовлення одної сніжинки нам потрібно взяти три кружки. На кожному кружку проводимо олівцем лінії, як показано на рисунках:


Кружок №3
Кружок №1
Кружок №2
По лініях ножицями робимо акуратні розрізи. Важливо, щоб ці розрізи були ні не замалими (сніжинка не набере гарної форми), ні не завеликими (сніжинка буде "розлазитись"). В сумі розмір розрізу має бути рівний  половині діаметра круга, також розрізи мають бути симетричними.

Крок 3.
Починаємо збирати сніжинку. Складаємо пополам круг №1 і впихаємо його в центральний розріз круга №2 так, як показано на фото.Далі розгортаємо круг №1 таким чином, щоб його розрізи співпадали з розрізом круга №2. Має вийти ось так:
 
Крок 4.
Складаємо фігурку, яка утворилась, пополам і впихаємо її в розріз кругу №3. Важливо правильною стороною помістити фігурку в розріз, а саме таким чином, щоб 4 розрізи на фігурці проходили крізь 4 розрізи круга №3.


Розправивши складену фігурку, отримаємо наступне:


В нас утворилася така собі цікава об'ємна фігурка. 


Навчившись складати такі фігурку, можна переходити до наступного етапу - створення об'ємної сніжинки. Для цього виконуємо крок 1 і крок 2. А далі з  кружків вирізуємо звичайнісінькі сніжинки. Тут дуже важливо вирізати узори так, щоб не пошкодити та не змінити головні розрізи!


Ну а далі виконуємо крок 4. Трошки терпіння і сніжинка готова! залишається тільки за допомогою нитки повісити прикрасу на ялинку. Можна зробити декілька сніжинок різних розмірів, так буде ще краще :)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прихильники