вівторок, 13 серпня 2013 р.

Замок Шльос Гоф (Schloss Hof), Австрія

Довго думали-гадали, куди б то поїхати, в кінці кінців зійшлися на тому, щоб їхати в замок SchlossHof. Отож, разом з Павлом, Мариною та Катею ми поїхали в найбільший на теренах сучасної Австрії палацово-парковий комплекс доби бароко.Територія комплексу, до складу якого входить княжий палац, штучно створені терасові сади, фонтани та фермерське угіддя, розкинулась більше як на 50 гектарів. Замок в стилі бароко був закладений наприкінці 1720-тих років як резиденція принца Євгенія Савойського - видатного полководця та одного з найбагатших людей того часу.Вхід на територію палацу з можливістю огляду його приміщень становить 12 €. З Niederösterreich-CARD - безкоштовно. Всередині палацу досить цікаво, багато експонатів: меблі, картини, шпалери, килими, одяг, чучела тварин, меблі.. Найбільше мені приглянувся один мармуровий столик, не відмовилася б від такого :) Фотографувати, нажаль, заборонено.

Вид на територію замку та прилеглі території. Якщо не помиляюся, то оті багатоповерхівки на дальньому плані - то вже Братислава.Вздовж однієї з алей ростуть вишні. Чи то черешні? І цього року вони мають щедрий урожай..Ну і ми, звісно, не втрималися :)

Також по дорозі побачили отаких-от дивних тварин. Схожі на коней, якби не такі довгі вуха..Лелека! Ці птахи в мене асоціюються виключно з Україною, то ж мені було трохи дивно побачити його тут.Це я вперше в Австрії побачила лелеку. Зразу Україна згадалася.. Ностальгія мабуть..


Не зважаючи на спекотну погоду ми гарно прогулялися і цікаво провели день.

Прихильники