неділя, 18 березня 2012 р.

Українська церква у Відні

Добре виспавшися, вирішили піти оглянути місто. Відвідали українську церкву св. Варвари. Знаходиться вона на Postgasse 8 (зупинка метро - Schwedenpark). Так як транспортна система у Відні дуже "просунута", то з добиранням навіть у найвіддаленіший закуток міста проблем немає практично жодних. І взагалі, про транспорт тут можна говорити багато, але якщо коротко, то - "дорого, чудово продумано і швидко". Але повернемося до Української Греко-Католицької Церкви. Невеличка і не дуже помітна, я навіть якось умудрилася проскочити повз неї, не помітивши.. Поруч - погруддя Івана Франка. От, власне, і самі фото:

Всередині спокійно і затишно.. І ще.. дуже приємно почути тут рідну українську мову! Це якось підбадьорює - усвідомлюєш, що ти тут не сам :)
Зараз Служба Божа відправляється в неділю о 9.30 та 12.00. Можливо комусь ця інформація стане у пригоді. Сьогодні частина проповіді була німецькою. А ще співав хор.. Це було щось просто неймовірне, аж мурашки по шкірі! Скоро Великодні свята, то ж понесемо сюди святити Паску! :)

Прихильники