субота, 8 вересня 2012 р.

Гості з далекого Мюнхена :)

Отримала СМСку від Ліди: "Приїдемо до пішохідної зони за Оперним, автобус "Berr" синього кольору". Так як накрапав дощ, то я собі заховалася під дах одного з магазинчиків за Оперним і вдивлялася в автобуси, що проїжджали повз. А проїжджали вони які тільки не хочеш - до кольОру-до-вибОру, а синього все не було.. Але нічого, зідзвонилися і знайшлися :) Ліда познайомила мене з своєю подругою - привітною і приємною Мар'яною :) Заїхали до хати, перекусили, випили чаю, трохи зігрілися і пішли оглядати столицю :) Біля Штефансдому відбувався невеликий мітинг-зібрання з прапором, плакатами та кричалками. Правда не відомо достеменно з якого приводу. "Фотографічна" рекурсія: фотографую Мар'яну, що фотографує Ліду, яка фотографує мене :)

Коли вже трохи замучилися блукати містом, зайшли в кафе з'їсти морозива.


В результаті всі замовили собі торт "Захер" - традиційний віденський торт. Вперше за пів року свого перебування тут я його нарешті спробувала! І мені він сподобався. Ура :)  

 

1-ше вересня - перші ознаки осені..


Ще один кольоровий будиночокВ метро на Karlsplatz


А тут - порядковий номер людей, що сфотографували своє відображення в цьому дзеркалі :-Р


Нагадування про Чорнобиль..


А тим часом стемніло. Відень вночі стає ще привабливішим, аніж вдень


На щастя! ;)

 


 

.. То був справді гарний день, якого навіть дощ не зміг зіпсувати. Багато гуляли  і багато балакали. А потім автобус повіз Ліду і Мар'яну назад до Мюнхена.. 

P.S. Сподіваюся, вам теж сподобалося і чекаю вас в гості ще раз! ;)

Прихильники