субота, 3 грудня 2016 р.

Букінгемський палац, Королівські конюшні та Національна галерея. Лондон. День Сьомий.

Сьогодні останній день, коли ще діють наші ЛондонПаси. То ж стараємося використати їх по максимуму: сідаємо на автобус "Hop on Hop off" (£25.00) та оглядаємо ще раз визначні місця Лондона, але вже з висоти двоповерхового автобуса.


В автобусі можна слухати аудіогід в навушниках, обравши собі мову. Аня от собі китайську включила і слухала уважно і з задоволенням :)


Проїжджаємо повз Вестмінстерський палац (англ. Palace of Westminster, Westminster Palace). В ньому проходять засідання Британського парламенту. А от і одна з найвпізнаваніших споруд у світі - годинникова вежа Єлизавети (Біг Бен) - символ Великобританії.


Колегіальна церква Святого Петра в Вестмінстері (англ. Collegiate Church of St Peter at Westminster) або ж просто Вестмінстерське абатство. 


Оглянувши ще раз центральну частину Лондона з другого поверху автобуса, вийшли на зупинці і пішли до Сейнт-Джеймського парку (англ. St. James's Park). Цей парк вважається найстарішим та одним з найкрасивіших у Лондоні. У нас є ще трохи часу на прогулянку і морозиво, перш ніж поблизу, біля Букінгемського палацу, буде відбуватися зміна пішого та кінного караулу. Морозиво смачне, парк - красивий: фонтани, квіти, качки, лебеді, гуси, білки.. Час летить швидко..


І от ми вже біля Букінгемського палацу (англBuckingham Palace) - офіційної лондонської резиденції британських монархів та найбільшого діючого королівського палацу у світі. Якось не справив він на мене враження.. Якийсь такий сірий, непримітний.. Мабуть треба було підійти ближче і роздивитися уважніше абощо.. Людей тим часом назбиралося вже багатенько.


А ось і вони - гвардійці в традиційних червоних мундирах і високих чорних шапках..


На конях..


Зміна відбулася. Можна розходитися. На мою скромну думку, теж нічого особливого.. 


Опісля зміни караулу пішли подивитись на Королівські конюшні (англ. The Royal Mews). £9.30.


Королівські конюшні забезпечують пересування королеви та членів її сім'ї під час різноманітних святкувань, державних візитів, офіційного відкриття сесії парламенту чи інших важливих подій. 


Окрім карет, тут також знаходяться і автомобілі. Без номерних знаків. Зате зі значком корони.


Гордість Британії - Золота Королівська Карета. Вона використовується для особливо урочистих подій, наприклад коронації.
Запрягають в карету красивих породистих коней. Королівські конюшні мені сподобалися, однак вони так і не зуміли "переплюнути" Музей Карет у Відні!


Не знаю, хто вони і що вони, але скидається на те, що посмішок їм справді не вистачає :)  Якісь такі дивні насуплені прохачі смайлів :) 


А ще нам нарешті вдалося покататися на Роутмастері (англ. Routemaster) - старенькому двоповерховому червоному автобусі, що став символом Лондона. Особливістю цього автобуса є те, що дверей він не має, а вхід і вихід здійснюється через відкриту платформу ззаду. Це дозволяє застрибувати і вистрибувати не лише на офіційних зупинках, а грубо кажучи, де забагнеться. 


Сьогодні ще відвідаємо Лондонську Національну галерею (англ. The National Gallery) - один з найвизначніших художніх музеїв Великої Британії. Вхід в галерею безкоштовний.


Музей великий, картин багацько. Повз одні проходиш байдуже, біля інших зупиняєшся, розглядаєш, а деякі просто таки врізаються в пам'ять :) 

Квентін Массейс (англ. Quentin Matsys) "Потворна герцогиня" (англ. The Ugly Duchess).


Не могла пройти повз, не зробивши фото одного із своїх улюблених історичних персонажів Франції - Арман-Жан дю Плессі де Рішельє! 

Філіп де Шампань (фр. Philippe de Champaigne) "Кардинал Рішельє" (фр. Cardinal de Richelieu). 


Ще один портрет знаменитого Рішельє. Той же Філіп де Шампань.


Джозеф Меллорд Вільям Тернер (англ. Joseph Mallord William Turner) "The Parting of Hero and Leander".


В галереї саме проходила тимчасова виставка "Dutch Flowers". Мені дуже сподобалася! Перш ніж мені повідомили, що фотографувати картини заборонено, я вже встигла зробити декілька фото.

Ян ван Гейсум (нід. Jan van Huysum) - нідерландський художник, майстер квіткових натюрмортів.


Paul Theodor van Brussel та його квіти..


А завтра, завтра буде особливий день! Бо ми сядемо у автобус і поїдемо в одне особливе місце! Але про це я напишу вже завтра :) 


Наступне: Стоунхендж, Музей науки у Лондоні. День Восьмий. >>

Немає коментарів:

Дописати коментар